Sıkça Sorulan Sorular
Kayıt ve konaklama işleminizi kongre web sitesinde bulunan 'Online Kayıt & Konaklama Sorgulama' alanından sorgulayabilirsiniz.
Fatura taleplerinizi kongre öncesi mustafa.topal@burkon.com adresine; İsim-Soyisim, TC no/Fatura adresi detaylarınızı belirterek iletmenizi rica ederiz.

* Havale ile yapılacak ödemelerde ödeme sonrası dekontunuzu ödemenizin içeriği ile ilgili açıklama yazarak (kongre adı, kim için ve hangi hizmet için ne kadar ödendiği gibi..) murat.nane@burkon.com adresine iletmeniz gerekmektedir.

* Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı sadece İş Bankası kredi kartları için geçerlidir. Diğer kartlarda "Tek Çekim" olarak işaretleyiniz.
Kongre esnasında kayıt masasından sertifikanızı alabilirsiniz.

* Kongre esnası sertifikasını alamayan kişiler kongre sonrası Burkon Turizm ile irtibata (444 9 443) geçerek mail ortamında sertifikalarını alabilirler.

* Kongreye gelmeyen kişilere sertifika verilememektedir.
Kongre sonrası 15 - 30 iş günü içerisinde kongre web sitesinde fotoğraflar yayınlanacaktır.
Bildiriler kurul tarafından onaylandıktan sonra bildiri kabul yazıları sistem tarafından otomatik olarak bildiriyi sisteme yükleyen kişinin mail adresine iletilmektedir. Bildiride bulunan diğer yazarlar bildiri kabul yazısını bildiriyi sisteme yükleyen kişiden temin edebilirler.
Kongre web sitesinde bulunan bildiri gönderim sistemine giriş yaparak ‘İletişim’ kısmından talebinizi iletebilirsiniz.
Kongre web sitesinde bulunan ‘Kayıt Formu’ üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kongre web sitesinde bulunan ‘Konaklama Formu’ üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Otelde konaklama yapmayacak kişiler kayıt formunda bulunan ‘Dış Katılım’ alanını doldururak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Otele gelinecek tarih belli değilse herhangi bir tarih seçilip işlem yapılabilir. Kongreye geldiğinizde tarih revizesini kayıt masasında görevliye belirtebilirsiniz.
Kayıt formunda bulunan ‘Transfer ve Uçuş Bilgileri’ alanını doldurabilirsiniz. Form üzerinden kayıt esnasında transfer almayıp sonrasında transfer talep edecek kişiler Burkon Turizm transfer yetkilisi ile irtibata (444 9 443) geçebilirler.